Konut Tipi Merkezi Süpürge

Fraenkische Merkezi süpürge sistemi sayesinde ev hanımları artık klasik süpürgeleri odadan odaya yada kattan kata taşımaktan kurtuluyor. Özellikle çok katlı evlerde ağır süpürgeleri aşağı yukarı indirip çıkartmak, bu sırada evdeki eşyalara zarar vermek gibi riskler tarih oluyor.

CG_Vacu_Play_31Maio13_200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evin içine yerleştirilen özel sessiz boru tesisatı ile her odaya süpürge hortumu için priz bırakılabilir.merkezisupurge2

Böylece ev hanımları sadece süpürge hortumunu temizleyeceği odadaki prize takarak süpürme işlemini gerçekleştirebilir.

9 metre uzunluğundaki orijinal süpürge hortumu sayesinde odalardaki en kuytu köşelere bile ulaşmak çok kolaydır.merkezisupurge3

Klasik süpürgelerin süpürme işlemi sırasında ortama attığı eksozt havası, ortamın yeniden tozlanmasını hızlandırmaktadır.

Oysa merkezi süpürge sisteminde önceden belirlenmiş uygun bir odaya,balkona,kilere, v.s. yada kazan dairesine yerleştirilen Fraenkische süpürge makinası süpürülen ortama herhangi bir toz bırakmaz, %100 toz emişi sağlar..

Merkezi süpürgenin filtre kapasitesi de klasik süpürgelere göre daha yüksektir, bu nedenle filtrenin doldurulup boşaltılması çok daha uzun periyotlarla gerçekleştirilebilir.